Linkura

Linkura

Växel: 08-400 260 70
E-post: info@linkura.se

Linkura AB,
Tornbyvägen 1, 582 73
Linköping

Support

Support

E-post: support@linkura.se

Per Ullmar

Per Ullmar

Kundansvarig

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Kontakta oss gärna

1 + 9 =

Alla våra medarbetare

Henrik Tegelström

Henrik Tegelström

vd

Telefon: 070-485 10 16
E-post: henrik.tegelstrom@linkura.se

Kristofer Lindblom

Kristofer Lindblom

Produktchef

E-post: kristofer@linkura.se

Boel Sjöstrand

Boel Sjöstrand

Interim CCO

E-post: boel@linkura.se

Tinna Berglund

Tinna Berglund

hälsocoach

E-post: tinna@linkura.se
Gustaf Hansen

Gustaf Hansen

Teknik och utveckling

E-post: gustaf.hansen@linkura.se
JohAn Gunnarsson

JohAn Gunnarsson

Affärsutveckling

Telefon: 08-400 260 72
E-post: johan.gunnarsson@linkura.se
Anders Tjernvik

Anders Tjernvik

Forskningsansvarig docent fysiologisk mätteknik

Telefon: 08-400 260 77
E-post: anders.tjernvik@linkura.se
tobias Widemar

tobias Widemar

Kundansvarig / KAM

Telefon: 073-501 24 14
E-post: tobias@linkura.se

Per Ullmar

Per Ullmar

Försäljning & affärsutveckling

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Omar Saadi

Omar Saadi

leverantörskedjor

E-post: omar.saadi@linkura.se 

Linus

Linus

AI BOT & digital coach

Telefon: 08-400 260 70
E-post: linus@linkura.se

Malin Norbäck

Malin Norbäck

HR-chef vid Kommuninvest

Referenscase

En hållbar vardag med Kommuninvest

“Vi ville erbjuda våra medarbetare verktyg och möjligheter att skapa en hållbar vardag, både vad gäller arbete och privatliv”

Hitta hit

Linkura AB

Linköping (Huvudkontor & utdelningsadress)

Tornbyvägen 1
582 73 Linköping

Linkura AB

Stockholm (besöksadress)

Valhallavägen 79
114 28 Stockholm