Linkura

Linkura

Telefon: 08-400 260 70
E-post: info@linkura.se

Linkura AB,
Tornbyvägen 1, 582 73
Linköping

Support

Support

E-post: support@linkura.se

Per Ullmar

Per Ullmar

Säljkontakt

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Kontakta oss gärna

10 + 10 =

Alla våra medarbetare

Henrik Tegelström

Henrik Tegelström

CEO

Telefon: 070-485 10 16
E-post: henrik.tegelstrom@linkura.se

Åsa Tjernvik

Åsa Tjernvik

Produktägare

E-post: asa.tjernvik@linkura.se
JohAn Gunnarsson

JohAn Gunnarsson

Affärsutveckling

Telefon: 08-400 260 72
E-post: johan.gunnarsson@linkura.se
Tinna Berglund

Tinna Berglund

Ansvarig Coachprocess & Linkuracertifierad coach

E-post: tinna@linkura.se
Gustaf Hansen

Gustaf Hansen

Teknik och utveckling

E-post: gustaf.hansen@linkura.se
Omar Saadi

Omar Saadi

SUPPLY CHAIN MANAGER

E-post: omar.saadi@linkura.se 

Anders Tjernvik

Anders Tjernvik

Forskningsansvarig - docent fysiologisk mätteknik

Telefon: 08-400 260 77
E-post: anders.tjernvik@linkura.se
tobias Widemar

tobias Widemar

Affärsutveckling

Telefon: 073-501 24 14
E-post: tobias@linkura.se

Per Ullmar

Per Ullmar

Sales Executive

Telefon: 072-341 03 22
E-post: per.ullmar@linkura.se

Linus

Linus

AI BOT & digital coach

Telefon: 08-400 260 70
E-post: linus@linkura.se

Malin Norbäck

Malin Norbäck

HR-chef vid Kommuninvest

Referenscase

En hållbar vardag med Kommuninvest

“Vi ville erbjuda våra medarbetare verktyg och möjligheter att skapa en hållbar vardag, både vad gäller arbete och privatliv”

Hitta hit

Linkura AB

Linköping (Huvudkontor & utdelningsadress)

Tornbyvägen 1
582 73 Linköping

Linkura AB

Stockholm (besöksadress)

Valhallavägen 79
114 28 Stockholm