Besök oss på vårt Huvudkontor: Tornbyvägen 1, 582 73 Linköping
Besök oss på vårt kontor: Valhallavägen 79, 114 28 Stockholm

Kontakta oss

Logotyp för Linkura
Växel 08-400 260 70
E-post info@linkura.se
Postadress Linkura AB, Tornbyvägen 1, 582 73 Linköping
Johan Gunnarsson

Johan Gunnarsson VD

08-400 260 72
johan.gunnarsson@linkura.se
Mikael Ahlfors

Mikael Ahlfors Försäljningschef

08-400 260 78
mikael.ahlfors@linkura.se
Anders Tjernvik

Anders Tjernvik Forskningsansvarig, docent fysiologisk mätteknik

08-400 260 77
anders.tjernvik@linkura.se
Gustaf Hansen

Gustaf Hansen Teknik och utveckling

gustaf.hansen@linkura.se
Maria Eriksson

Maria Eriksson Programansvarig & Linkuracertifierad coach

maria.eriksson@linkura.se
Tinna Berglund

Tinna Berglund Ansvarig Linkura Coachprocess & Linkuracertifierad coach

tinna@linkura.se
Åsa Tjernvik

Åsa Tjernvik Produktägare

asa.tjernvik@linkura.se