Besök oss på vårt Huvudkontor: Tornbyvägen 1, 582 73 Linköping
Besök oss på vårt kontor: Valhallavägen 79, 114 28 Stockholm

Kontakta oss

Logotyp för Linkura
Växel 08-400 260 70
E-post info@linkura.se
Postadress Linkura AB, Tornbyvägen 1, 582 73 Linköping
Johan Gunnarsson

Johan Gunnarsson VD

08-400 260 72
johan.gunnarsson@linkura.se
Viktoria Jacobsson

Viktoria Jacobsson Försäljning och marknad

08-400 260 78
viktoria.jacobsson@linkura.se
Åsa M Johansson

Åsa M Johansson Key Account Manager

013-390 05 55
asa.m.johansson@linkura.se
Anders Johansson

Anders Johansson Forskningsansvarig, docent fysiologisk mätteknik

08-400 260 77
anders.johansson@linkura.se
Gustaf Hansen

Gustaf Hansen Teknik och utveckling

08-400 260 73
gustaf.hansen@linkura.se
Maria Eriksson

Maria Eriksson Programansvarig & Linkuracertifierad coach

08-400 260 71
maria.eriksson@linkura.se
Tinna Berglund

Tinna Berglund Ansvarig Linkura Coachprocess & Linkuracertifierad coach

08-400 260 75
tinna@linkura.se
Åsa Johansson

Åsa Johansson Produktägare

070-379 08 21
asa.johansson@linkura.se